Salı, Haziran 25, 2024

Duvara Saplamalı Merdivenler

Özel imalat ve detay gerektiren duvara saplamalı merdiven imalatı için duvar içerisine gömülen demir sac olur. Taşıyıcı sistemin profiller ile basamak konsolları vardır. Duvara saplamalı merdiven için yapmış olduğumuz 3d tasarımlar ile müşterimizin isteklerini değerlendirmekteyiz.

Duvardan saplamalı merdivenler, merdivenin destekleyici yapısını en aza indirecek veya gizleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu durum merdiven basamaklarının yüzer olduğu izlenimini vermektedir. Yüzer merdivenler açık konseptli mekanlarda popülerdir. Görsel engelleri ortadan kaldırır ve yaşam alanını maksimuma çıkarırlar.

Bu merdivenler tasarımlarıyla ünlüdür. İşletmeler, evler veya tadilatlar için iç veya dış mekanlara kurulabilirler . Birkaç farklı türde korkuluk ve küpeşte seçeneğiyle eşleştirilebilirler; genellikle cam, kablo veya çubuk korkulukla monte edilirler. Bu seçeneklerin çoğu, havada asılı kalma yanılsamasını geliştirmek için direklerin içinde gizlenebilecek bileşenlerle birlikte gelir.

Modern, zarif ve öne bakan tek kirişli merdiven profili, hızla iç merdiven tasarımının temel taşı haline geliyor.

Ahşap basamaklar demir konsol üzerine kutu şeklinde yerleşir.

Bazı yapmış olduğumuz çalışmalarımız

2 thoughts on “Duvara Saplamalı Merdivenler

 • Ayşe Gülten Ali

  Beykoz Riva düşler vadisi projesinde aynı merdivenden bir kat için ahşap merdiven fiyatı istiyorum. Teşekkürler

  • Prestige Ahşap

   Merhaba Ayşe hanım, Düşler vadisi Riva projesinde yapmış olduğumuz çalışmalar bulunmaktadır. Form üzerinden geri dönüş yapacağız.
   Bu isteğinizden başka herhangi bir isteğiniz var ise, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.
   Saygılarımla

Bir yanıt yazın