Çarşamba, Nisan 17, 2024

Uçan Merdiven

Uçan merdiven bizim uzmanlık alanımızdır.

Yıllardır, görünümü daha hafif ve daha akıcı hale getirmek için kendinden destekli ve asma merdivenlerimizi geliştiriyoruz. Açık planlı yüzer merdiven tasarımıyla ışığın odalardan veya bodrum katından içeri akmasına izin verebilirsiniz ve aynı zamanda göz alıcıdır. Ziyaretçileriniz eve girdiklerinde ve ahşap, cam, beton ve hatta akrilikten yapılmış, sadece ince görünümlü bir camla desteklenen ya da hiç desteklenmeyen, havaya yükselen basamaklara sahip çarpıcı bir merdivenin önünde durduklarında hayrete düşecekler.

Yüzer merdiven konstrüksiyonları ticari veya konut projeleri için kullanılabilir. Çoğu zaman, yüzer veya asılı basamakları olan merdivenlerde, yüzüyormuş gibi görünmelerini sağlamak için gizli eklentiler veya yapısal cam bulunur. Ne yazık ki gerçek yüzer iç mekan merdivenleri inşa etmek mümkün değildir . Ancak detaylara verilen önem ve hassas planlama ile uçan merdiven illüzyonunu yaratmak mümkündür . Şu ana kadar yaptıklarımıza bir göz atın. Camla merdiven tasarımında kolayca yüzer merdiven elemanlar da oluşturabilirsiniz. Örneğin, uçan bir aynayı, uçan bir ahşap çerçeveyi veya deri kaplamalı diğer heykelsi nesneleri görebilirsiniz. Aşağıdaki modellerde çeşitli seçeneklerle çok sayıda yüzer merdiven görseli bulabilirsiniz.

Genel mimari tarzın daha modern hale gelme eğiliminde olması ve binalara daha fazla ışık getirmeye çalışması nedeniyle, yüzer merdiven olarak adlandırılan merdiven son yıllarda oldukça popülerlik kazanmıştır. Yüzer bir merdiven bu hedefe ulaşmaya yardımcı olabilir. Açık basamaklar sayesinde ışık içeri girer ve güneşi daha alçak seviyelere getirir.

Uçan merdivenlere ;

Hayalet merdiven olarak da adlandırılmaktadır. Duvardan destek alan uçan merdivenler lüks tarım ve modern tasarım olarak tanımlanır.

Uçan merdiven ;Modern bir evin temel taşlarından biri. Düzgün yapıldığında her şeyin daha ferah ve hafif olmasını sağlayan mimari bir mücevher haline geliyor.

Bir yanıt yazın